Müşteri memnuniyeti odaklı olup, kaliteli, güler yüzlü ve deneyim sahibi ile birlikte siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş olan sektörün öncü firmalarından Gizem Elektrik; talep proje çizimi başvurularınızda da en güzel hizmeti sizlere sunuyor. Kaliteden taviz vermeyen profesyonel ekibimiz dilediğiniz rahatlığı ve konforu size sunmak için tüm gücü ile gelişmelere açık olarak çalışmaktadır.

Sektöre ilk adımı attığımız 2000 yılından bu yana, talep proje çizimleriniz artık sizin için bir sorun teşkil etmiyor. Teknik ekibimiz, sizin adınıza tek tek tüm aşamaları çözüme ulaştırıyor.

Proje Çizimi Nasıl Yapılır?

Elektrik talep proje çizimi, Ümraniye merkezli firmamız tarafından İstanbul’un tüm ilçeleri için geçerli olan bir hizmetimizdir. Böyle bir talebiniz olduğunda bizi 02166115565 numaralı telefonumuzdan arayıp sorununuzu ve talebinizi kısaca anlatmanız yeterli. Mümkün olan en kısa zamanda yetkili personelimiz size yardımcı olacaktır. Yılın her günü ve günün her saatinde bize bu telefon numarasından ulaşmanız mümkün.

Talebiniz bize ulaştıktan sonra ise; bahsi geçen binanın kullanımına dair gerekli ihtiyaçların uluslararası ve yerel standartlara göre belirlenmesi, proje raporları hazırlanarak prensip şemalarının hazırlanması, aydınlatma kablo kesit ve ana akım kontrolü hesaplarının yapılması, yapısal kablolama ve dağıtım sistemleri, deprem algılama sistemleri, yangın algılama sistemleri, CCTV sistemleri, hırsız alarm sistemleri, telefon-data gibi tüm zayıf akım sistem projeleri belirlenen yapının ihtiyacına göre tasarlanarak projeleri yapılır.

Talep proje çiziminin gerçekleşebilmesi için gerekli olan tüm bu prosedürler tarafımızca uzman personelimiz aracılığı ile sorunsuz bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır. Yılların vermiş olduğu deneyim ile mesleğini en güzel şekilde yerine getiren Gizem Elektrik, siz müşterilerimizin en kaliteli ve konforlu bir biçimde yaşamını sürdürmesi ve hayatınızı ufak dokunuşlarla dahi olsa kolaylaştırabilmek için her geçen gün kendini bir adım daha öteye taşıyarak yenilenmeye devam ediyor.

Sizlere sunmuş olduğumuz diğer hizmetler ( elektrik tesisatı kurulumu, elektrik tesisatının tadilatı ve tamiri, acil elektrikçi hizmeti, kompanze arıza tamiri ve pano bakımı) gibi, talep proje çiziminde de başarı çizgimizi sürekli yukarıya çıkarıyoruz. Bizlere 7 gün 24 saat ve yılın her günü ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara
Navigasyon