Merkezi Uydu Tv Sistemleri

Merkezi sistemler özellikle son yıllarda kendinden oldukça söz eden ve rahat kullanım sebebiyle pek çok apartmanın tercihi olmaktadır. Özellikle görüntü kirliliğini ve çanak anten kullanımını azaltması bakımından çok büyük estetik değişikliğe neden olmuştur. Blokların ve apartmanların bu çanak antenlerden dolayı da zarar görmesi de engellenmiştir. Bu sayede evlerin ve mahallelerin çehresini değiştirerek göze hoş gelen apartmanlar oluşturmuştur. Estetik görüntüden ziyade pek çok farklı konfor unsurunu bir arada barındırmasıyla merkezi uydu tv sistemleri büyük kolaylıkları kapsamaktadır. Bunların en büyüğü de herhangi bir tesisat ve kurulum yapmadan direkt olarak apartmandan gelen kabloyu kullanarak uydu yayını alabilmektir. Herhangi bir ekstra uydu alıcısına gerek olmadan televizyon yazılımı aracılığıyla televizyon izlenebilmektedir. Böylelikle rahat ve konfor olarak üst düzey kullanımla birlikte ücretsiz bir uydu yayını tüm daireler alabilmektedir. HD, 4K ultra HD yayınlar için ayrı ayrı merkezi uydu sistemleri bulunmaktadır.

Toplu olarak dairelerin faydalandığı bu merkezi yapı sayesinde yayın kesilmeleri yaşanmaz. Projeye ve apartmana uygun çözümler her zaman için üretilmektedir. Üretilen bu çözümlerle birlikte yapılan proje geliştirmeleri ve tesisat işlemleri de kolay olmaktadır. Sahada montajı yapılarak teslimatı yapılan bir diğer tür merkezi uydu tv sistemi olan çanak antenler de özellikle merkezi sistemi olmayan apartmanlarda kullanımı olmaktadır. Müstakil evlerde de aynı şekilde kullanıldığı gibi işletmelerde de çanak antenler merkezi bir çözüm olmaktadır. Sistemler uzman kadrolar eşliğinde kablolama ve montaj işlemini yerinde yapmaktadır. Böylelikle hızlı bir şekilde çözüm sunulur ve en iyi şekilde verimli TV yayınlarının alınması sağlanır.

Ümraniye’de 17 yıldır elektrik sistemleri hizmeti veren Gizem Elektrik, pek çok merkezi uydu sistemi kurulumu yapabilen teknik elemanı sayesinde hizmetinizdedir. Kullanılan son teknoloji ürünler ve montaj aksesuarlarıyla istekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda en iyi hizmeti veren anlayışa sahiptir. Müşteri odaklılık, konfor ve estetik açıdan en iyiyi yakalamak için hizmet veren uzman birimlerimiz sayesinde emin ellerde ve güvenle merkezi uydu sistemleri kurulumu yaptırabilirsiniz. Çanak veya merkezi uydu kurulumlarını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Hemen Ara
Navigasyon