Elektrik, elektrik tesisatı kurulumu ve onarımı, elektrik tesisatının her türlü tadilat ve tamirinin yanı sıra yine elektrik kullanımı ile ilgili, özellikle işletmeler için çok önemli bir yapıya sahip olan kompanze arıza durumlarında da, 20 yılın vermiş olduğu engin tecrübe ve bilgiye dayanarak sektörde lider firma olan Gizem Elektrik sizlerin yanında olmaya devam ediyor.

Elektrik, biz insanlar için ne kadar yaşamsal bir öneme sahipse aynı zamanda ölümcül ve istenmeyen durumlara da yol açabiliyor. Bu yüzdendir ki ev ya da işyerlerinde sık sık elektrik tesisatının kontrolü ve gerekli görülen durumlarda tadilatı yapılmalıdır. Bunu yaparken herhangi bir elektrikçi ile çalışmanız kötü sonuçlara sebep olabilir. Biz Gizem Elektrik olarak, alanında uzman olan deneyimli bir teknik ekip ve çağın gerektirdiği modern malzemeleri kullanmaktayız.

Kompanze Arıza Nedir?

Genel itibariyle büyük işletme sahiplerinin duymaya alışkın olduğu fakat toplumun diğer kısmı tarafından pek de bilinmeyen Kompanze arızası, işletmeler için çok sıkıntılı bir durumdur. Tüm dünyada artan sanayileşme ile birlikte elektrik üretimi ve de tüketimi artmaktadır aynı şekilde ülkemizde de elektrik tüketimi ve ihtiyacı maksimum seviyelere ulaşmış bir halde. Enerji hatlarında oluşacak en az kayıpla enerjiyi tüketmek büyük önem arz ediyor. Kompanzasyon sistemi bu enerji dengesini korumakta ve kaybı önlemekte en büyük etkendir. Kompanze arızası ortaya çıktığı durumlarda işletmenin enerji kaybı meydana gelir ve bu enerji kaybı işletmenin faturasına fazladan bir masraf olarak yansır.

Gizem Elektrik firması olarak bizler de siz değerli müşterilerimizin enerji kaybından dolayı uğrayabileceği zararı yok etmek için deneyimli ve uzman kadromuz ile kompanze panonuzu kontrol ediyor ve gerekli görüldüğünde, tam donanımlı teçhizatımız ile kompanze arızasını tamir ediyoruz. Elektrik şakaya gelecek bir durum değildir , bu yüzden 2000 yılından bu yana firmamız bünyesinde bulunan tecrübeli, işinde yetkin personelimiz size bu konuda yardımcı oluyor.

Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul, Ümraniye ilçesinde bulunan firmamıza yılın her günü ve günün her saatinde 02166115565 numaralı telefonu arayıp bize ulaşabilirsiniz. Yetkili personelimiz vakit kaybetmeden sizinle ilgilenecek ve kompanze arızanızın çözümünü sağlayacaktır.

Hemen Ara
Navigasyon