2000 yılından bu yana Ümraniye merkezli olmak üzere; elektrik ile ilgili her türlü problem, elektrik tesisatı kurulumu, 7/24 çilingir hizmeti, anahtar kopyalama, uydu anten satış ve kurulumu ile talep proje çizimlerinde olduğu gibi, her türlü meskenin elektrik tadilatı konusunda da müşteri memnuniyetini esas alan firmamız, Gizem Elektrik olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaya devam ediyoruz.

Elektrik şakaya gelmez ve en ufak bir hatayı dahi kabul etmez, teknik olarak kalitesiz ve merdiven altı diye tabir edilen kötü malzeme kullanımı, tecrübe ve konuyla ilgili birikimi olmayan yetersiz personel çalıştırılması durumunda mala ve daha kötüsü insan canına mal olabilecek üzücü sonuçlar ortaya çıkabilir.

Elektrik Tadilatına Dikkat

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile pek çok başka firmaya da örnek olmuş olan Gizem Elektrik bünyesinde elektrik tadilat ve tesisatı kurulumu esnasında her türlü iş güvenliği alınmakta ve deneyimli personeli ile hizmet vermektedir. Bütçenizi sarsmayan teklif ücretlerimiz ile de cebinizin dostu olmaya önem veriyoruz.

İşyerinizde ya da evinizde buluna elektrik tesisatı ile ilgili herhangi bir tadilata mı ihtiyacınız var? Günün hangi saati olursa olsun aradığınızda ulaşabileceğiniz 02166115565 numaralı iletişim numarasından bize ulaşıp, elektrik tadilatı talebinizi bize iletebilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz adresinizi alıp gerekli ekipmanı ile birlikte hızlı bir şekilde talebinize karşılık verecektir.

Neler Mi Yapıyoruz?

Evinizin ya da işyerinizin elektrik tesisatının artık tadilata mı ihtiyacı olduğunu düşünüyorsunuz, öyleyse doğru yerdesiniz. Öncelikle tadilatı yapılması gereken yere tecrübeli keşif ekibimizi gönderiyor, malzeme seçeneklerimizin sunumunu yapıyor ve yanı sıra diğer alternatifleri de anlatıyoruz.Elektrik tadilatı ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimize şu hizmetleri vermekteyiz:

  • Bina içi elektrik kablolarının yenilenmesi
  • Bina içi her türlü elektrik arıza giderimi
  • Bina içi aydınlanma sistemi tadilatı
  • Bina dışı bahçe aydınlatması tadilatı
  • Bina konuşma sistemi tadilatı ( Görüntülü ya da görüntüsüz diafon sistemi)
  • Dijital uydu sisteminin elektrik aksamı tadilatı

Ve diğer pek çok elektrik ile ilgili tamir ve tadilat Gizem Elektrik güvencesi ile yerine getirilip, sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.

 

 

Hemen Ara
Navigasyon