Pek çoğumuzun hayatı boyunca en az bir kez ihtiyaç duyarak karşılaştığı bir durumdur anahtar kopyalatmak ( bir diğer tabiri ile yedek anahtar çıkartmak). Yeni bir eve taşınıldığında tüm aile fertlerine dağıtmak üzere, varsa evdeki çocuklar büyüdüğünde ya da sırf anahtar kaybolmasına karşı bir tedbir olarak anahtar kopyalatıyoruz. Peki, anahtarımızı doğru yerde mi kopyalatıyoruz?

Anahtar kopyalama işlemini doğru ve güven duyulan bir firmaya yaptırmak çok önemli; nitekim işinin ehli olmayan bir kişinin, hele ki kalitesiz malzeme kullanan bir anahtarcıya anahtar kopyalatmanız durumunda kötü malzeme ile kopyalanmış olan anahtar, kilit içerisinde kırılabilir ya da kilit üzerinde takılı kalabilir. Ve bu da sizin için hiç yoktan meydana gelen mali bir külfet olacaktır. Aynı zamanda, yoğun tempolu günlerde gereksiz bir vakit kaybına neden olacak şekilde yeniden aynı anahtarcıya gidip, düzeltme yaptırmanız anlamına gelecektir.

Doğru Adrestesiniz

Gizem Elektrik olarak firmamızın sunmuş olduğu hizmetler bünyesinde olan çilingir 7/24 hizmeti ile birlikte anahtar kopyalama işleminizi de en sağlam ve en güvenilir şekilde biz çözüm oluyoruz. 2000 yılından beri siz değerli müşterilerimiz için her konuda mükemmel olan sonuçları ve garantili hizmeti iç rahatlığı ile taahhüt ediyoruz.

Tıpkı çilingir 7/24 hizmetimizde olduğu gibi, anahtar kopyalatma gereği duyduğunuz günün herhangi bir saatinde yine bizi 02166115565 numaralı iletişim telefonumuzdan arayıp, uzman ekibimiz tarafından sorununuzun çözümünü talep edebilirsiniz. Deneyimli ve güvenilir personelimiz, hiç vakit kaybetmeden siz değerli müşterimize yardımcı olacaktır.

Her Çeşitte Anahtar Kopyalama

Anahtar kopyalamak için doğru adrestesiniz. Anahtar kopyalama işlemimiz sadece kapı anahtarı ile sınırlı olmayıp; çelik kapı, ahşap kapı, otomobil kapısı, kasa kilit anahtarı, oda kapısı, demir kapı, cam kapı gibi bir kilide ait olan her anahtarı kapsamaktadır.

Tıpkı kapalı kalmış kapıları açtırmak, iş, ev ve otomobil kilitlerini değiştirip yenilediğimiz gibi yılın her günü, gece gündüz saat gözetmeksizin bizimle iletişime geçerek güven içinde anahtar kopyalama talebinde bulunabilirsiniz.  Güler yüzlü ve yılların deneyimine sahip olan tecrübeli personelimiz sizlerle en güzel şekilde ilgilenip derdinize çare olacaktır. Anahtarınız emin ellerde.

 

Hemen Ara
Navigasyon