İnsan sağlığı ve hayatı her şeyden önemlidir. Ev ya da işyerlerinde meydana gelen ölümlü kazaların çoğunun, elektrik çarpması yüzünden olduğunu biliyor muydunuz? Aynı zamanda teknik bilgisi yetersiz ve ekipman olarak eksik çalışan elektrik ustalarının elektrikli aletlere ve elektrik tesisatınıza verdiği hasar azımsanacak bir oranda değil.

Acil Elektrikçi Gerekli

2000 yılından beri Ümraniye merkezli olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan firmamız Gizem Elektrik, 20 yıllık tecrübesi ile haftanın 7 günü ve 24 saati elektrik ve elektrik tesisatınızla ilgili sorun yaşadığınızda yanınızda.

Evinizde veya işyerinizde aniden sigortanız mı yandı? Led ışıklarınız mı patladı? Avize mi takılması gerekiyor ya da elektrik tesisatını tadilat mı ettirmeniz gerekiyor? Priziniz mi bozuldu? Bu gibi durumlarda endişe etmenize hiç gerek yok, çünkü biz varız. Alanında uzman teknik destek ekibimiz, elektrik ile ilgili her sorununuzda sitemizde bulunan iletişim numaramız ile bir telefon kadar yakınınızda. Siz arıyorsunuz, meydana gelen arızayı tarif ediyorsunuz ve biz arızanın türüne göre ekipman ile birlikte tecrübeli elektrik ustamızı vereceğiniz adrese en kısa zamanda yönlendiriyoruz.

Hizmetlerimiz Bunlarla Mı Sınırlı?

Elbette Gizem Elektrik firması olarak, acil elektrikçi hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil. Gecenin bir saati oturduğunuz bina, site ya da ofisinizin yangın alarmının bozulmasını ve o korkunç sesi sabaha kadar duymayı hiç kimse istemez. Böyle bir durumda yine bizi aramanız yeterli.

Acil elektrikçiniz olarak, evinizde ofisinizde güvenliğinizi kontrol altına almakta bizim işimiz. Hırsız alarm sisteminiz bozulduğunda ya da sıfırdan bir hırsız alarm sistemi kurdurmak istediğinizde doğru adrestesiniz. Alanında uzman olan teknik destek ekibimiz ile birlikte, kurmuş olduğumuz alarm sistemleri yıllardır müşterilerimizin hizmetinde ve sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Aynı zamanda bu sistemlerin kontrol ve denetimleri ile de sizlere hizmet veriyoruz.

Evinizde ya da ofisinizde gerekli olan merkezi uydu sistemleri tarafımızdan kurulmakta olup,  telefon kablosu çekimi, priz tesisatı döşeme, topraklama hattı çekimi, ses sistemi döşeme ve kurulumu, pano montajı ve bakımı ve elektrik tesisatı hizmetleri ile de acil elektrikçiniz olarak 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz.

 

 

Hemen Ara
Navigasyon