Kayışdağı Elektrik Taahhüt

Hayat standartlarımızı koruyarak yaşamımızı idame ettirebilmemiz için olmazsa olmazlarımızın arasında yer alır elektrik. 2000 yılında faaliyetlerine başlayan Gizem Elektrik, bu hizmeti eksiksiz şekilde alabilmeniz için on yedi yıldır çalışmaktadır.

Başta elektrik taahhüt sektörü olmak üzere, şirketimiz saygınlını koruyarak hizmet vermektedir. Bu alanda pek çok başarılı işe imza atmış olan firmamız, sorun yaşamanıza imkan vermeden her türlü elektrik işleminizi kusursuzca nihayete erdirir.

Elektrik Taahhüt Nedir?

Bir yapının oluşturulması için imzalanması gereken pek çok sözleşme bulunmaktadır. Örneğin binanızın yangın tehlikesine karşı önlemlerin alınmış olduğunu belgeleyen yangın projesi sözleşmesi gibi. Bu sözleşmelerden biri de elektrik taahhüt sözleşmesi olarak karşımıza çıkar.

Taahhütün kelime anlamına bakacak olursa, bir işin sorumluluğun alma ve zamanında teslim etme gibi anlamlara gelmektedir. Siz de bir binanın elektrik tesisatını kurdurmak isterseniz elektrik taahhüt sözleşmesini mutlaka yaptırmalısınız.
Her alanda olduğu gibi taahhüt alanında da uzman bir firma ile çalışmak sorunsuz bir başarının adresi olarak karşımıza çıkabilecektir. Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz enerji kaynağı olan elektrikten sorunsuz ve güvenli bir şekilde faydalanabilmek için Gizem Elektrik’in 17 yıllık tecrübesine güvenin. Müşteri memnuniyetini öncelikli misyonu edinen ve kaliteli hizmetten asla ödün vermeyen firmamız, taahhüt aşaması başta olmak üzere pek çok hizmette tercih edilen ilk firma olarak karşınıza çıkmaktadır.

İstanbul’un Ümraniye semtinde bulunan ve merkez binası Ihlamurkuyu Mahallesi’nde yer alan firmamız, Anadolu veya Avrupa yakası fark etmeksizin tüm İstanbul’a hizmet vermektedir. Elektrik alanında olmazsa olmazların başında kalite ve tasarruf gelmektedir. Kaliteden asla ödün vermeyen ve tasarruf etmek için kullanıcılarına fırsat sunan firmamız, İstanbul’un en güvenilir firmalarından biri olarak başarılarına devam etmektedir.

Uzman ekibi ile çalışmalarını sürdüren firmamız, 17 yıllık tecrübesi ile pek çok başarılı projeye imza atmış olarak karşımıza çıkmaktadır. Güçlü kadrosu ile birbirinden zorlu projeleri başarıyla tamamlayan firmamız, pek çok büyük yapının taahhüt işlemlerini başarıyla tamamlayarak müşterilerine kalitenin ve konforun tadını çıkarmalarını sağlamaktadır. Siz de uzman kadromuza ve firmamızın deneyimine güvenin, taahhüt işlemlerinizi güvenle tamamlayın.

 

 

 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon